Drodzy Uczniowie! Drogie Przedszkolaki!
Chcę Was zapewnić, ze szkoła i przedszkole nadal istnieją, choć chwilowo trochę inaczej. Z pewnością wspólnie przejdziemy przez wszystkie niedogodności.

Myślę nawet, że niektóre rozwiązania wszystkim się spodobają i zostaną już z nami. Wasze lekcje odbywają się teraz na różne sposoby. Otrzymacie jeszcze od wychowawców harmonogramy zajęć. Pamiętajcie, że wszelkie sprawy możecie przekazać wychowawcom i innym nauczycielom jak dawniej. Jeśli Was coś nurtuje – pytajcie, jeśli jest jakiś problem – zgłaszajcie, jeśli jest taka potrzeba – piszcie i kontaktujcie się. Korzystajcie z różnych źródeł wiedzy, i wskazówek Waszych Nauczycieli. Nade wszystko proszę Was o zachowanie zasad higieny. Przestrzeganie zaleceń pozwoli pozostać w zdrowiu. Proszę Was o odpowiedzialną i sumienną naukę, aby Wasi Rodzice mogli ze spokojem zająć się swoimi służbowymi obowiązkami. To dla Was prawdziwy sprawdzian samodzielności! Wiem, że potraficie wywiązać się z niego wyśmienicie. Mogą pojawiać się kłopoty z działaniem systemów, jednak nie martwcie się tym. W razie potrzeby odeślecie zadania w inny sposób i w innym terminie. Trzymam kciuki!
Pamiętajcie, ze Pani Ewelina Polak – Janik – Pedagog szkolny i Pani Kinga Tokarska – Psycholog szkolny także służą pomocą.
Czas szybko mija i ani się obejrzymy, a szkoła na nowo będzie tętnić Waszymi głosami i trząść się w posadach.

Pozdrawiam Was najserdeczniej
W imieniu swoim i Współpracowników
Dorota Nowak
Dyrektor Zespołu – Szkolno Przedszkolnego w Modlnicy

Skip to content