Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!
Rozpoczynamy kolejny tydzień funkcjonowania szkoły w innej przestrzeni. Nauczyciele pozostają w kontakcie z Państwem i z uczniami.

Wdrażamy stopniowo różne formy pracy i komunikacji, zwłaszcza przez platformę Librus. Wychowawcy przekazują lub niebawem przekażą harmonogram lekcji on line, które są jedną z form zdalnego nauczania. Mamy sygnały o kłopotach z odsyłaniem prac, zawieszaniem się systemów. Dotyczy to wszystkich. Żaden system nie przewidział takiej sytuacji. Platforma Librus wprowadza nowe funkcje i my także. Oswajamy nową rzeczywistość. Pamiętajcie Państwo proszę, że nadal wychowawca czuwa nad całym zespołem klasowym, a Pedagog i Psycholog szkolny służą pomocą uczniom i rodzicom.
Zdaję sobie sprawę jak trudny to czas dla Państwa – przecież dzieci w domu, lekcje w domu, często praca w domu. My, nauczyciele też jesteśmy w takiej sytuacji. To naturalne, że towarzyszy nam wszystkim niepokój. Krok po kroku pokonamy jednak trudy i przeciwności, więc zachowajmy pogodę ducha i dzielmy się nią. Wbrew wszystkiemu wykorzystujmy możliwie najlepiej ten szczególny czas w domu.
Wszystkim Rodzicom pracującym w służbie zdrowia składam szczególne podziękowania. Dziękujemy farmaceutom, pracownikom innych służb, a także sklepów i pozostałych ważnych stanowisk pracy. Wasze poświęcenie i praca niosą optymizm.

Bądźmy w tym wyjątkowym czasie razem, choć osobno!
Trzymajcie się Państwo zdrowo!
W imieniu swoim i Współpracowników
Dorota Nowak
Dyrektor Zespołu – Szkolno Przedszkolnego w Modlnicy

Skip to content