Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Przed nami dłuższy czas przerwy świątecznej, dzięki której będziemy mogli na chwilę zatrzymać się i odpocząć od codziennych, szkolnych obowiązków. Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, który daje nadzieję i optymizm na lepsze jutro, na które wszyscy czekamy.

Sytuacja pandemii i ponownej izolacji budzi wiele niepewności i pytań, na które nikt z nas nie zna odpowiedzi. Dodatkowo powrót do nauki zdalnej to dla wszystkich duże wyzwanie. Mamy jednak nadzieję, że mimo zaistniałych okoliczności, na które nie mamy wpływu, nadchodzący czas upłynie w zdrowiu, spokoju i radości. Życzymy Państwu oraz Wam Drodzy Uczniowie Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2022.
Święta to dobry czas na krótką refleksję nad tym, co naprawdę ważne. Z tej okazji zachęcamy Państwa do obejrzenia wraz z dziećmi krótkich filmików oraz rozmowę na temat zawartych w nich treści.
Pierwszy film pokazuje, jak ważne jest otwarcie się na drugiego człowieka, a przede wszystkim pamięć o naszych bliskich, zwłaszcza w święta.
Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=TzJCHCr8oSg
Drugi film prezentuje postawę życzliwości, którą powinniśmy sobie okazywać, nie tylko od święta. Czasami nawet mały gest może sprawić komuś ogromną radość.
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=kLYYMPEUbmo
Trzeci film pokazuje, że dobro zawsze do nas wraca, a ten nadchodzący, świąteczny czas jest szczególnym momentem czynienia dobra, okazywania sobie życzliwości i dostrzegania małych rzeczy.
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=J-iRzE_KQlg


Ewelina Polak-Janik
Kinga Adamek

Skip to content