Dzień Życzliwości za nami – jak było w tym roku? Zobaczcie sami!

Za nami Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który co roku obchodzony jest 21 listopada. W tym roku obchodziliśmy go w wyjątkowych warunkach – warunkach edukacji zdalnej.

Niemniej jednak, uczniowie kl. 4-8 wraz z Nauczycielami informatyki oraz Rodzicami stanęli na wysokości zadania i zaangażowali się w jego obchody. Uczniowie tworzyli prace konkursowe – „Życzliwość w grafice” oraz mogli przesłać „Kartkę z pozdrowieniami”. W zamieszczonej poniżej prezentacji znajdują się wszystkie grafiki i rysunki. W tym konkursie zwycięzcami są wszyscy – wszyscy zostali nagrodzeni przez nauczycieli informatyki dodatkową oceną. Ponadto, zamieszczamy krótki filmik z pozdrowieniami. 

Warto dodać, że na wysokości zadania stanęły również oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3 Szkoły Filialnej w Modlniczce. Oddziały Przedszkolne świętowały Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień tworząc plakat, kartki, wspólnie w szkole, natomiast kl. 1-3 wykonywały kartkę dla Kolegi, Koleżanki, Nauczyciela i Pracownika Szkoły. Galeria zdjęć również do obejrzenia w filmiku. Miłego oglądania! 

Pedagog – Katarzyna Blak-Filus

Psycholog – Kinga Tokarska

 

Skip to content