28 maja 2026 roku wzięliśmy udział w uroczystej gali finałowej konkursu plastycznego „Dom i ogród moich marzeń”, zorganizowanego w ramach XVI Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej.
Wydarzenie miało wyjątkowo elegancką oprawę – gościliśmy w Sali Miedzianej krakowskiego Pałacu Krzysztofory, gdzie atmosfera była niezwykle piękna i dostojna.
Naszą szkołę dumnie reprezentowały laureatki (uczennice klasy 4):
-
Joanna Kapuścińska
-
Zuzanna Majda
-
Kamila Zając
Gala była nie tylko momentem świętowania sukcesu naszych uczennic, ale też fascynującą podróżą w czasie. Podczas wydarzenia wysłuchaliśmy inspirującego wykładu o domach sprzed 50 lat oraz niezwykłych budowlach rodem z bajek.
To był dzień pełen inspiracji i wielkiej dumy. Gratulujemy dziewczętom i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów!
![]()
![]()
![]()



