28 maja 2026 roku  wzięliśmy udział w uroczystej gali finałowej konkursu plastycznego  „Dom i ogród moich marzeń”, zorganizowanego w ramach XVI Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej.

Wydarzenie miało wyjątkowo elegancką oprawę – gościliśmy w  Sali Miedzianej krakowskiego Pałacu Krzysztofory, gdzie atmosfera była niezwykle piękna i dostojna.

Naszą szkołę  dumnie reprezentowały  laureatki (uczennice klasy 4):

  • Joanna Kapuścińska

  • Zuzanna Majda

  • Kamila Zając

Gala była nie tylko momentem świętowania sukcesu naszych uczennic, ale też fascynującą podróżą w czasie. Podczas wydarzenia wysłuchaliśmy inspirującego wykładu o domach sprzed 50 lat oraz niezwykłych budowlach rodem z bajek. 

To był dzień pełen inspiracji i wielkiej dumy. Gratulujemy dziewczętom i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów!