Klasy 7a i 7b wróciły właśnie z pełnej wrażeń wycieczki w dolinę Popradu. W dniach 4-5 maja nasi uczniowie zamienili szkolne ławy na malownicze szlaki Beskidu Sądeckiego. Co działo się na wyjeździe?
- Odwiedziliśmy ogrody sensoryczne i zamek w Muszynie.
- Spacerowaliśmy po klimatycznym Starym Sączu i „Leśnym Molo” w koronach drzew.
- Wieczór w Wierchomli Wielkiej upłynął nam na integracji przy ognisku, relaksie i sportowych rozgrywkach.
Wisienką na torcie była wędrówka do Bacówki nad Wierchomlą – to magiczne miejsce i panorama Tatr zostaną z nami na długo!
Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę!



