Podsumowanie VI Letnich Igrzysk Gminy Wielka Wieś! 

Wielkie brawa dla naszej reprezentacji z Modlnicy! Podczas tegorocznych Igrzysk w Białym Kościele nasi młodzi sportowcy dali z siebie absolutnie wszystko. Walka trwała do ostatnich metrów, a serce, pasja i duch fair play, jakie zostawiliśmy na bieżni i boiskach, są dla nas największym powodem do dumy. 
Zajmujemy trzecie miejsce na podium w gminie!
Gratulujemy gospodarzom z Białego Kościoła oraz sąsiadom z Bębła – to była piękna, zacięta i czysta rywalizacja. 
Dziękujemy naszym uczniom za niesamowity pot, uśmiech i walkę, nauczycielom za świetne przygotowanie, a kibicom za najgłośniejszy doping! Wracamy do Modlnicy z medalami, pucharami i pięknymi wspomnieniami.



