Za nami fantastyczna przygoda w Beskidach!
Pierwszym punktem było zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu, gdzie mogliśmy podziwiać pokazy dzikich ptaków drapieżnych oraz zobaczyć z bliska wiele leśnych zwierząt. Następnie odwiedziliśmy Dom Chleba, gdzie własnoręcznie przygotowywaliśmy podpłomyki
, a potem spacerowaliśmy po Wiśle, poznając jej najpiękniejsze zakątki.
Wieczorem czekało na nas ognisko z pieczeniem kiełbasek w Hotelu Vestina, gdzie mieliśmy nocleg i pyszną kuchnię.
Drugiego dnia wjechaliśmy kolejką na skocznię w Wiśle, zajrzeliśmy na Trójstyk, podziwialiśmy koronki w Koniakowie i tworzyliśmy własne dzieła na warsztatach w Centrum Pasterskim.
Wróciliśmy pełni wrażeń, uśmiechów i pięknych wspomnień, które zostaną z nami na długo.



