W tym tygodniu w trakcie zajęć świetlicowych dzieci z Klas 1-3 wykonały pracę plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Prace dzieci z świetlicy na Dzień Babci i Dziadka

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie:

- za bezwarunkową miłość,

- za ciepło i zrozumienie,

- za ciekawe historie,

- za pyszne jedzenie,

- za wspólne zabawy,

- za mądre rady,

- za poświęcony czas

dziękujemy bardzo.

Kochamy Was. Te serca, laurki i kwiaty są dla Was!