W tym tygodniu w trakcie zajęć świetlicowych dzieci z Klas 1-3 wykonały pracę plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie:
- za bezwarunkową miłość,
- za ciepło i zrozumienie,
- za ciekawe historie,
- za pyszne jedzenie,
- za wspólne zabawy,
- za mądre rady,
- za poświęcony czas
dziękujemy bardzo.
Kochamy Was. Te serca, laurki i kwiaty są dla Was!



