W ostatnich dniach dzieci z oddziałów przedszkolnych poznawały, jak dbać o naszą planetę. Był to wyjątkowy czas nauki i zabawy, podczas którego najmłodsi uczyli się, jak być małymi ekologami na co dzień.
Wspólne aktywności sprawiły im wiele radości, a jednocześnie pozwoliły lepiej zrozumieć, jak każdy z nas może dbać o Ziemię.