W poniedziałek 27 kwietnia drużyna siatkarska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Modlnicy składająca się z uczniów klas siódmych oraz ósmych wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białym Kościele. 
Zwyciężyli gospodarze, a nasza reprezentacja zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy dobrego wyniku! 
Drużynę stanowili: Amelia Kozieł (7a), Maja Stożek (7a), Wiktoria Płatek (8a), Michalina Kot (8b), Szymon Juszczak (8b), Bruno Wilk (8c), Karol Lob (8c) i Mieszko Winiarczyk (7b).