Biorąc pod uwagę, że na konkurs plastyczny „Złap deszcz” nadesłano aż 143 prace z całego powiatu krakowskiego, zdobycie 1. i  2. miejsca przez dziewczęta z tej samej szkoły (i to z tej samej kategorii klas 7!) to ogromne osiągnięcie. Pokazuje to nie tylko ich wielki talent i wrażliwość artystyczną, ale też świetne ekologiczne podejście do tematu retencji wody.

Gmina Jerzmanowice-Przeginia zorganizowała świetną oprawę – połączenie sportowego wydarzenia, jakim był VI Bieg z Gwizdkiem, z finałem tak ważnego, proekologicznego konkursu to świetny sposób na promowanie zdrowia i dbania o naturę.

Laureatkom serdecznie gratulujemy