Wielkie gratulacje dla całej drużyny ZSP w Modlnicy za wywalczenie znakomitego 2. miejsca w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej! Przegrana w ścisłym finale z gospodarzami 2-1 po bramce straconej w ostatniej akcji meczu.
Pokazaliście ogromną wolę walki, a miano drugiej najlepszej drużyny w rejonie to ogromny sukces, z którego możecie być dumni.
Strzelcy bramek dla ZSP Modlnica w turnieju:
Szopa – 7 goli (król strzelców drużyny!)
Korzec – 3 gole
Lob – 2 gole
Mazur – 1 gol
Drzyzga – 1 gol
Wielkie brawa dla zawodników za skuteczność, a dla sztabu i całej społeczności szkolnej za wsparcie! Chłopcy – pokazaliście klasę.



