Bezpieczeństwo naszych najbliższych jest dla nas priorytetem, dlatego z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła właśnie sfinalizowała udział w kampanii „Ustal z babcią hasło”.
Przez ostatnie dni nasi uczniowie:
Rozmawiali o metodach oszustw „na wnuczka” czy „na policjanta”.
Uczyli się, jak asertywnie reagować w sytuacjach zagrożenia.
Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie. Pamiętajcie, proste słowo-klucz może uratować oszczędności całego życia! 🗝️✨
Bądźmy bezpieczni i dbajmy o siebie nawzajem!