Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom wspaniałego wydarzenia! Gminny Konkurs Czytelniczy „Na ścieżkach wyobraźni” to świetna inicjatywa promująca czytelnictwo poprzez kreatywną zabawę.