Organizatorem konkursu jest Powiat Krakowski. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału uczniów klas VII i VIII. Termin zgłoszeń upływa 29 maja. W ramach konkursu można przygotować pracę plastyczną, film lub pracę literacką. W przypadku pracy plastycznej bądź filmu prosimy o zgłaszanie się do nauczyciela plastyki, a z pracą literacką do nauczyciela języka polskiego. Wszelkie szczegółowe wymagania zawarte są w regulaminie, z którym należy się zapoznać i który umieszczamy poniżej.