18 najlepszych drużyn powiatowych spotkało się na lotnisku w Nowym Targu, aby rywalizować o tytuł mistrzów województwa w drużynowych biegach przełajowych. Wśród nich drużyna z naszej szkoły. Po zaciętej walce skończyliśmy na 6 miejscu. Gratulacje dla chłopców za sportową postawę, walkę oraz umiejętność odnalezienia się na dużej imprezie.
Podziękowania dla pana Grzegorza Zajączkowskiego.