Dnia 21 kwietnia 2026 r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w wycieczce do Jaskinia Raj oraz do Muzeum Wsi Kieleckiej – Park Etnograficzny w Tokarni. Podczas zwiedzania jaskini uczniowie podziwiali piękne formy naciekowe i poznali tajemnice podziemnego świata. Następnie udali się do Tokarni, gdzie zapoznali się z życiem dawnej wsi, oglądając tradycyjne budynki i ich wyposażenie. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wielu ciekawych wrażeń.
Wycieczka klas 3
Opublikowano: 24 kwietnia 2026



