Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie i otwarte serca podczas zbiórki, którą zorganizowaliśmy na rzecz Domu Dziecka w Olkuszu.
Dzięki Waszej hojności udało się zebrać pokaźną ilość darów, które zostały przekazane dla potrzebujących. Każdy gest dobroci ma ogromne znaczenie – razem pokazaliśmy, że społeczność naszej szkoły potrafi jednoczyć się wokół ważnych spraw i niesienia pomocy potrzebującym.
Dziękujemy za wsparcie i wspólne tworzenie dobra!
Szkolne Koło Wolontariatu.



