Zima to temat bardzo atrakcyjny dla dzieci. W naszej świetlicy dało się poczuć zimową aurę. Śnieżne prace plastyczne opanowały nasze sale. Podczas zimowych zajęć dzieci przypomniały sobie również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.