Konkurs na najciekawszą inicjatywę Dnia Bezpiecznego Internetu 2021 rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została wyróżniona przez Polskie Centrum Programu Safer Internet. Spośród kilku tysięcy zgłoszeń i kilkuset sprawozdań, z organizacji Dnia Bezpiecznego Internetu, nadesłanych do organizatorów – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy znalazł się wśród 30 wyróżnionych szkół.

Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli informatyki i techniki: p. Jolanty Krzyżek, Iwony Demuchy i Dominiki Dąbrowskiej oraz nauczycieli języka polskiego i plastyki: p. Agnieszki Janik, Anny Jurek i Marty Dudy, którzy włączyli się w organizację tych dni. Mimo trwającej pandemii, zostały zorganizowane lekcje profilaktyczne dla wszystkich uczniów naszej szkoły prowadzone przez pedagogów i psychologa szkolnego – w klasach 1-3 lekcje odbyły się stacjonarnie, natomiast w klasach 4-8 zdalnie. Wśród zrealizowanych zadań przez uczniów i nauczycieli znalazły się warsztaty, piękne plakaty o‍ bezpieczeństwie w‍ internecie, strony internetowe, komiksy oraz ciekawe wywiady uczniów z rodzicami.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! A Rodziców i Uczniów zapraszamy ponownie do obejrzenia relacji z organizacji Dni Bezpiecznego Internetu w naszej szkole oraz przeczytania podsumowania z tych dni. 

Prezentacja: LINK

Podsumowanie: LINK

Katarzyna Blak-Filus
Ewelina Polak-Janik
Kinga Tokarska

Skip to content