Nauka zdalna

Szanowni Państwo,
Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Do 29 listopada br. przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
Przedszkole i oddziały przedszkolne będą funkcjonowały bez zmian.
Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoły podstawowe zapewniają funkcjonowanie świetlic szkolnych dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Zgłoszenia dzieci, którym trzeba będzie zorganizować zajęcia świetlicowe w poniedziałek 09.11.2020r i wtorek 10.11.2020r. należy kierować bezpośrednio do P. Anny Czerwiec – przez platformę Librus do 6.11.2020 do godz. 15.00. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz przewidywane godziny pobytu dziecka w szkole w tych dniach. Jednocześnie proszę od razu przekazać informację, jeśli opieka świetlicowa dla ucznia będzie potrzebna w całym okresie nauki zdalnej tj. do 29.11.2020r. Czekamy na rozporządzenie regulujące kwestię nauczania dzieci objętych opieką świetlicową.

Te informacje są nam niezbędne do zaplanowania właściwej organizacji opieki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Zgłoszenia dotyczące pobytu dzieci w czwartek i piątek proszę kierować także do P. Anny Czerwiec poprzez platformę Librus. Przypominamy, że dni 12 i 13 listopada są w naszej szkole – ustalonymi na początku roku – dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach Przedszkole i Oddziały Przedszkolne funkcjonują bez zmian.
Podziały godzin dla klas 1-3 prześlemy odrębnym ogłoszeniem.

Z życzeniami zdrowia
Dorota Nowak
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Modlnicy

Skip to content