Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Nadszedł długo wyczekiwany przez nas moment – zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Za nami kolejny rok ciężkiej pracy. Kolejny, ale nieco inny niż wszystkie, które przeżywaliśmy dotychczas. Rok, który był czasem pełnym wyzwań, sukcesów i porażek, ale przede wszystkim rok pełen nowych doświadczeń. Rok, który zmienił wiele i wymusił na nas odnalezienie się w nieznanej dotąd rzeczywistości: sytuacji pandemii i szkoły online.

Zapraszamy Was do zapoznania się z prezentacją dostępną w załączniku, która jest doskonałym podsumowaniem kończącego się już roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele, dzisiaj, z tego miejsca chcemy Wam serdecznie podziękować za ten niełatwy czas – za Wasz trud i zaangażowanie oraz wytrwałość, jaką wykazaliście się podczas pracy zdalnej. Dziękujemy także, że odwiedzaliście nasz kącik psychologiczno-pedagogiczny, który był niejako wirtualnym miejscem naszych spotkań z Wami. 

Rozpoczynające się wakacje to zasłużony czas odpoczynku i zabawy, ale także rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Zatrzymajmy się trochę, bądźmy wdzięczni za każde doświadczenia, z których mogliśmy wyciągnąć lekcje na przyszłość, doceńmy to, co mamy
i cieszmy się chwilą. I niech te chwile składające się w piękny czas wakacji pozostaną na długo w naszych sercach i pamięci.

Prezentacja

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Mark Twain

Ewelina Polak-Janik

Kinga Tokarska

Skip to content