Piknik rodzinny

I Piknik Rodzinny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym już za nami. Święto dla całej rodziny było nie tylko okazją do spędzenia czasu na zabawie z dziećmi, lecz również do wzajemnego poznania się , rozmów i wymiany doświadczeń.

Dzieci i uczniowie z najmłodszych klas przygotowały dla zgromadzonych występy artystyczne. Można było wziąć udział w quizie rodzinnym o szkole, czy też obejrzeć pokazy taneczne. Olbrzymią niespodzianką był występ teatralny Rady Rodziców. Przygotowali oni muzyczno-teatralną niespodziankę w postaci przedstawienia na podstawie znanego wszystkim utworu Juliana Tuwima „Rzepka”.
Nauczyciele z ZSP w Modlnicy przygotowali stoiska z atrakcjami dla każdego dziecka: były zabawy plastyczne, sensoryczne, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, gry sportowe dla całej rodziny i wiele innych. Można było zobaczyć samochód strażacki i wziąć udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy. Zaś na głodnych i spragnionych czekał bufet: była wata cukrowa, lemoniada oraz grillowe specjały.
Ten dzień nie odbyłby się gdyby nie współpraca. Dziękujemy strażakom z OSP Modlnica , nauczycielom i pracownikom ZSP w Modlnicy oraz wszystkim rodzicom, którzy poświęcili swój czas, by przygotować atrakcje dla najmłodszych.

Skip to content