Zakończenie roku szkolnego klas 8

„Tyle wspólnych dróg przebytych, tyle chwil spędzonych razem” – tymi słowami 26 czerwca br. pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Modlnicy.

Uroczystość odbyła się na hali sportowej, a udział wzięli w niej wyjątkowo jedynie uczniowie klas ósmych z wychowawczyniami oraz Dyrekcja Szkoły.

Tradycyjnie Dyrektor Szkoły, pani Dorota Nowak wygłosiła przemówienie, w którym podkreśliła sukcesy uczniów w mijającym roku szkolnym. Następnie wręczono świadectwa ukończenia szkoły wszystkim absolwentom. Wielu spośród nich otrzymało także stypendia za wysokie wyniki w nauce. Była to jednocześnie okazja, aby wychowawczynie klas ósmych, panie Iwona Kania i Iwona Demucha, po raz ostatni spotkały się ze swoimi klasami i osobiście przekazały im podziękowania za wspólnie spędzone chwile i złożyły życzenia w tym szczególnym dniu.

Impreza zakończyła się wystąpieniem reprezentanta klas ósmych Grzegorza Figla, który podsumował lata nauki w naszej szkole z perspektywy uczniów i złożył, na ręce Pani Dyrektor, podziękowania dla całej Rady Pedagogicznej i pracowników szkoły. Dodatkową atrakcją była niespodzianka muzyczna przygotowana przez uczniów, w której w zabawny sposób przedstawili osiem lat spędzonych w podstawówce.

Skip to content