Zapraszamy na Wielkowiejski Targ Młodzieżowy w Szycach

 

Gorąco zapraszamy na Wielkowiejski Targ w Szycach, który odbędzie się 27 maja 2023 r. w godz. 9.00-13.00. Tradycyjnie nie zabraknie wystawców targowych z szerokim asortymentem m.in.: warzyw i owoców, przetworów, roślin, serów, oraz biżuterii, ceramiki i innych ozdób do domu.

Będzie można skosztować wybrane produkty i je zakupić, wspierając w ten sposób naszych lokalnych rolników, wytwórców i przedsiębiorców.

Podczas tego wydarzenia odbędą się także Targi edukacji i czasu wolnego pod hasłem „Co dalej 8. klaso!?” Targi zostaną zorganizowane z inicjatywy Młodzieżowej Rady Gminy i kierowane będą do dzieci i młodzieży. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych z Krakowa i okolic m.in. kierunki hotelarskie, gastronomiczne, służby mundurowe, poligraficzne, geodezyjne, obsługi portów i terminali, ekonomiczne. Będą też ciekawe propozycje i prezentacje zajęć pozalekcyjnych dostępnych na terenie gminy m.in. sportowe, językowe, taneczne i inne.

Dodatkowo Targ będzie okazją, żeby porozmawiać o sprawach młodych, planach na przyszłość oraz działalności MRG, pomysłach na projekty integrujące dzieci i młodzież.

Zapraszamy na Wielkowiejski Targ. życzymy udanych zakupów, mądrych wyborów i doskonałej zabawy.

Więcej informacji: www.wielka-wies.pl; www.facebook.com/WielkowiejskiTarg

 

Skip to content