Ale fajny młotek

informacja

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego INICJATOR, ODL STOWARZYSZENIE KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA oraz Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele są współorganizatorami projektu „Pierwszy szlif”.

Projekt polega na zorganizowaniu 4 bezpłatnych bloków warsztatowych dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Wielka Wieś w wieku 8-13 lat (klasy II – VIII). Bloki będą dotyczyły kształcenia praktycznych umiejętności, a ich motywem przewodnim będzie drewno i narzędzia stolarskie. Bloki warsztatowe będą odbywały się raz w miesiącu począwszy od września do grudnia, w piątki po południu w Szkole Podstawowej w Białym Kościele. Czas trwania jednego bloku warsztatowego: ok. 2-3 h. W zajęciach danego bloku warsztatowego będzie mogło wziąć udział max. 20 uczestników. Na każdy blok warsztatowy odbędzie się osobna rekrutacja. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu dziecka na warsztaty danego bloku będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
Pierwsze warsztaty „Ale fajny młotek” odbędą się w piątek, 29 września 2023r. w godzinach 15.00 – 18.00. Uczestnicy zajęć zapoznają się z działaniem młotka i otrzymają swój pierwszy zestaw do majsterkowania. Za pomocą młotków stworzą pierwsze majsterkowe projekty i poczują, jaka moc tkwi w samodzielnym wbijaniu gwoździ w deskę lub pieniek. Uczestnicy bloku stworzą mini labirynt z pierwszą literą swego imienia (deska, kolorowe gumki, kulka, gwoździe, tasiemka, pudełko tekturowe do przechowywania). Zapraszamy.
Warunkiem uczestnictwa jest złożenie wypełnionej karty uczestnictwa (w załączniku) w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele w dniach od poniedziałku, 25 września 2023r. do wtorku 26 września 2023r. w godz. 8.00 – 13.00. O wzięciu udziału decyduje kolejność zgłoszeń (data i godzina). Nie ma możliwości zapisu drogą telefoniczną.

Regulamin Ale fajny młotek

Karta zapisu Ale fajny młotek

Skip to content