Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy ponownie wśród laureatów konkursu na najciekawszą inicjatywę Dnia Bezpiecznego Internetu!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła ponownie została laureatem ogólnopolskiego konkursu na najciekawszą inicjatywę Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkurs ten co roku organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.

Nasza szkoła kolejny już raz została wyróżniona spośród innych szkół i otrzyma nagrody książkowe. W tym roku pedagodzy przeprowadzili lekcje profilaktyczne we wszystkich klasach. Dla klas 1-3 lekcje opracowane zostały na podstawie materiałów kampanii „Bądź z innej bajki”. Dla klas 4-8 zorganizowane zostały lekcje profilaktyczne w oparciu o kurs i materiały pt. „Nie dla hejtu”. W obchody DBI zaangażowali się również nauczyciele informatyki, techniki i plastyki oraz wychowawcy. Na informatyce uczniowie kl. 5- 8 przygotowywali animacje w Scratchu. Na plastyce tworzyli rysunki i komiksy. Na lekcjach techniki w klasach 4-6 uczniowie chętni przygotowali prezentacje i plakaty o Dniu Bezpiecznego Internetu. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia szczegółowej relacji z organizacji Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole oraz przeczytania podsumowania. 

Prezentacja: LINK

Podsumowanie: LINK

Skip to content